ГОЛОВНА
БІОГРАФІЯ ТЕАТР КІНО МУЗИКА ТЕЛЕБАЧЕННЯ ГАЛЕРЕЯ ОНЛАЙН ДИСКОГРАФІЯ ПИСАНКИ

 

Жанр: Рок-Опера
Кіностудія: ТРК "Золоті Ворота"
Режисер: Анатолій Хостікоєв
Актори: Жанна - Юлія Вдовенко
Жульєн - Ігор Рубашкін
Менестрель - Анатолій Хостікоєв
Син - В'ячеслав Хостікоєв
Сторічна Війна - Наталія Сумська
Кошон, Кардинал, Блазень – Богдан Бенюк
Король – Тарас Постніков
Архієпископ, Герцог – Василь Мазур
.

"Біла ворона" - славнозвісний спектакль, що за роки свого існування став легендою українського театру.

Драматична поема "Біла ворона" була написана поетом Юрієм РИБЧИНСЬКИМ у 1989 році. Її тема – подвиг французької дівчини Жанни Д’Арк, яка очолила свій народ у боротьбі проти англійского загарбання під час Сторічної війни.

Прем'єра рок-опери відбулась у тому ж році в Академічному драматичному театрі імені Івана Франка. На протязі 11 років рок-опера "Біла ворона" з успіхом йшла у театрі, її побачили сотні тисяч глядачів не тільки Києва, а й Польщі, Австрії, Німеччини та інших країн.

У 2005 р. рок-опера була відроджена ТК "Бенюк і Хостікоєв" на сцені театра Російської драми ім. Лесі Українки з переважно новим акторським складом. З того часу "Біла Ворона" знову іде на багатьох сценах по всьому світу.

Видатний сучасний актор та режисер Анатолій Хостікоєв відкриває таємниці найзагадковішої жінки світової історії у своїй новій епічній рок-опері. У неповторній грі Юлії Вдовенко, Наталії Сумської, Богдана Бенюка, Ігора Рубашкіна та Анатолія Хостікоєва оживає величне та моторошне середньовіччя, час кривавих битв та фанатичних героїв. Реалістична та лякаюча постановка батальних сцен, вражаюча глибина візуальних образів, хвилююча поезія Юрія Рибчинського та музика Геннадія Татарченка переносять глядача на п'ятсот років назад, туди, де звуки молитов заглушуються дзвоном мечів і де безпросвітні ночі спалахують полум'ям вогнищ, котрі пожирають невинні жертви.

У виставі приймають участь чемпіони України - каскадери на конях, рокери на величезних справжніх мотоциклах та середньовічних рицарських обладунках. Ультрасучасне театральне світло та звук у поєднанні з дивовижними та магічними декораціями створюють правдиву атмосферу середньовічної Європи з її інквізиціями, вогнищами та судами над єретиками та різними бунтівниками.

 

 

Всі права захищені. Розміщення та публікація всіх матеріалів з обов'язковим посиланням на цей сайт.