Не знаю чи я казав, але я привіз із Богуслава три прекрасні справжні рушники. Справа у тому, що в Богуславі є своя особлива традиція. Там рушники не вишиті, а виткані! Це особлива школа, там навіть створили спеціалізовану фобрику. Це така краса!!!!!
[color=#FFBF00]із чоловічого одягу мені подобається неофіційний стиль, навіть творчий - типу шалики, арафатки, цікаві светри, футболки. Офіційно-діловий стиль мене дратує як у поведінці, так і в одязі. (Хіба що він комусь ну ду-у-уже пасує)... також не люблю пафосу типу бархатних халатів із китицями... і навпаки, страшенно не подобається інша крайність - це інкубаторно-базарний стиль. А ще мене дивує і дратує, коли чиновники навіть у костюмах і краватках їздять на пікніки[/color]
А з приводу чоловіків у вишиванках - це класно! От тільки моя приятелька-кравчиня вважає, що вишиванку не носять під маринарками (піджаками)...
В ідеалі звичайно не носять, але в наш час ця фраза мені схожа на зауваження кобзарів у мій бік, начебто козаки і кобзарі кобзи і бандури в кофрах не носили, на що я їм зауважив, що вони в метро не їздили, а можна ще додати не літали в літаках, не їздили в поїздах, не записувались в студіях, і т.д. і т.п. А офіційні костюми я взагалі не люблю, і ніколи не вдягаю, хіба, що коли цього конче вимагають, як от у Богуславі, позаяк я мав давати оцінку виступам молоді на фестивелі.
погоджуюсь із Вами - деякі люди справді вперті у своїй категоричності, і нічого окрім власних правил не визнають. Це я про свою коліжанку-кравчиню. Вона страшенно віддана таким речам, як усталені норми, гост, і на мою думку це не так уже й погано. Принаймні, коли вона щось шиє, то не довзоляє собі схалявити, а завжди робить так, як належиться. Ех, якби хоч половина кравчинь робили так, як вона, то не доводилось би нарікати на тотальний брак в новому одязі.
А щодо костюма - ну так, звичайно, є ситуації й події, коли краще виглядати солідно. Я вважаю, що Ви, Тарасе, в костюмі чи без костюма завжди виглядаєте пристойно, бо не тільки одяг Вас прикрашає, а й відповідна поведінка, розмова, навіть голос - усе це "одяг", який складає враження.
Скажіть, а в Богуславі були цікаві вишиванки на учасниках? А ще мене цікавить, де Ви прилаштували ті ткані рушники, які привезли з фестивалю?
одна моя знайома, яка має в хаті такий собі міні-куток народних речей, банально перекинула рушник через двері - ну, так ніби повішала його одним кінцем в кімнату, іншим - в коридор. А ще знаю, що колись вішали на підвіконня - одним краєм надвір, іншим - до хати, бо вірили, що вікна і двері - то перехід у паралельні світи. Але в місті то ризиковано робити... :boast:
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6
Вы не можете начинать темы Вы не можете отвечать на сообщения Вы не можете редактировать свои сообщения Вы не можете удалять свои сообщения Вы не можете добавлять вложения