Текущее время: 29 мар 2024, 01:36


Начать новую темуОтветить Страница 3 из 19   [ Сообщений: 186 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: КОБЗА
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 00:06 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Ні, Ви нічого не обіцяли. То я Вам пропонувала... а не хочете, то як хочете... :boast:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОБЗА
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 01:52 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
То відкривайте нову тему, хто ж не дає? Будь ласочки... :arrow:

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОБЗА
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 07:56 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
В житті стаються дивні речі,здається,що нас іноді веде якась вища сила.Коли я вчився в музичному училищі,то дізнався,не знаю звідки,що в Україні існує такий інструмент як кобза.Що він до кінця не знищений і що можна його знайти.Я дуже хотів його отримати,але навіть не здогадувався де його потрібно шукати.І от я приїхав до Києва,вступати до театрального інституту,пройшов творчий відбір і подав документи.Зі мною разом вступав один хлопець,його звуть Олександр Абишев,а псевдо у нього Кіт.Ми стали друзями.Він сам з Тернополя,але в Києві вже був давно,служив тут,і знав весь андеграудний Київ,всю творчу "тусовку"!Це для мене були феєричні,незабутні моменти.Ми дні і ночі проводили в сховищах музеїв,куди не всіх пускають,і бачили унікальні колекції,на концертах(не попсових),на виставках, археологічних розкопках,виставах,кінопоказах,і лекціях зі психоаналізу в Національному університеті!Ми з Котом проводили час в компанії музикантів,акторів і художників,а точніше в компанії музиканток,актрис і художниць.І раптом з"ясувалось,що він є братчиком київського кобзарського цеху,що він учень унікальних людей,останніх носіїв кобзарської традиції,і до того ще й майстер старосвітських музичних інструментів!Я одразу замовив йому кобзу.Він зробив мені інструмент за смішні гроші і мішок картоплі.Гроші ми разом прогуляли,а картоплю розом з"їли,тому,що жили в одній кімнаті в гуртожитку.У Кота золоті руки,він має талант від Бога.Ми тоді були вічно голодні,але повні енергії,і Кіт мені зробив унікальний інструмент.Я вважаю,що на данний момент він найкращий майстер старосвітських інструментів,не тільки в Україні,але й в світі.Деякі майстри роблять не музичні інструменти,а красиві дерев"яні скульптури,які не звучать!До речі Кіт зараз тяжко хворий і лежить у лікарні.Але вже є покращення.Давайте побажаємо йому здоров"я,і щоб він швидше одужав!!!Ми з Котом на другому курсі робили самостійну роботу "На полі крові" Лесі Українки.Тоді якраз летіла комета,її добре було видно в небі,і ми репетирували вночі в корпусі театрального інституту,який знаходиться на Подолі.Не забутні моменти!Тоді мені вперше зрадила кохана,ми пили дешеве червоне вино,і їли не смачну кільку у томатному соусі.Але це вже зовсім інша історія.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Последний раз редактировалось Taras 22 янв 2011, 08:35, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОБЗА
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 08:08 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
найперше справді нехай Кіт одужує і не забуває, що коти - надзвичайно живучі тварини! Будемо посилати йому свої позитивні імпульси! А Ви, Тарасе, ще раз підтвердили думку Пауло Коельо: "Якщо людина чогось прагне, то весь всесвіт змовляється, аби їй допомогти". От і не вір після цього, що думки притягують саме те, що людині потрібно. У мене трохи інші спогади зі студентських років, бо я мешкала вдома і допомагала бавити свого ще тоді зовсім маленького братика Святика, який обмальовував мені конспекти... але про комету Гейла-Боппа я також пам"ятаю, бо висіла вона тоді неподалік дому, і її зобразили на першій сторінці газети, в якій я мала нещастя пропрацювати рівно 1 рік... а ще хочу Вам сказати, що зайвий баласт краще все-таки викидати. Хоч це не завжди легко і не зовсім вдається! Нехай нам буде легко! :|


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОБЗА
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 08:20 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Дякую!Тепер я буду знати як та комета називається.Говорять,що комети несуть нещастя.Може.Коельо я не читав,не знаю,може він дійсно такий геніальний як про нього всі говорять,але мені не подобається коли з книжок роблять шоу!Такий собі модний письменник-шоумен.Пахне попсою.Краще вже почитати Чехова чи Достоєвського.А те,що :"Волга впадает в Каспийское море",ми і так знаємо.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОБЗА
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 08:44 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
так, Тарасе, і я думаю, що сам Коельо не в захваті від такої роздутої слави. Він приїздив на книжковий Форум до Львова, і поводився дуже скромно, пристойно і без зірковості - це різні люди помітили. А ще дуже важливо не те, наскільки модна книжка, а як до неї ставиться сам читач. Я перечитала Коельо спокійно, вдумливо і хочу сказати, що думки його не позбавлені сенсу. А з приводу Чехова чи Достоєвського... на жаль, теперішні школярі називають "достоєвськими" не класиків, а тих, хто їх дістає... а от Чехова - він занадто складний для шкільної програми. І свого часу мені добряче відбили бажання його читати. Тому Чехова я й надалі не сприймаю. Хіба би мене хто переконав... ;)


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОБЗА
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 08:58 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Якби ви знали,що події і Вишневого саду,і Трьох сестер і інших творів відбувались на Сумщині,і є досі і той маєток і той вишневий сад,може б воно Вас зацікавило хоч цим?!А ви знаєте,що Чехов ідентифікував себе Українцем?А після прем"єри Чехов сперечався зі Станіславським,через те,що з його п"єси зробили драму,а він казав,що писав комедії!А онук Чехова,Михайло Чехов викладав в Голівуді.Створив там цілу школу,і весь Голівуд грає по школі Станіславського і Чехова.А в драматичній школі в Голівуді висять два великих портрета Станіславського і Чехова,і перед відкриттям церемонії Оскар,студенти цієї школи урочисто проносять ці портрети.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОБЗА
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 10:34 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
добре, що маю такого цікавого друга, як Ви, Тарасе! Тепер я почну задумуватись над Чеховим. Та ще надодачу повинен прийти той час і та хвилина, коли я захочу збагнути його. Тут важливо не ставити собі якихось обмежень у сприйнятті. Над чим і працюю...

А от Віталію :bad: за те, що не пропонує нової теми. Я буду довбати, як дятел - в те саме місце! (Цікаво, хто кого передовбає)... :crazy: все одно Ви мене не дістанете, хоч у Вас і руки довгі! А ми швидко бігаємо і добре ховаємось! :sad:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОБЗА
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 16:54 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Готується нова і дуже цікава і яскрава тема.Вона трудомістка у оформлені,але я певен,що незебаром ми всі її побачимо.Я певен,що вона Вас зацікавить.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОБЗА
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 21:05 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
...це була інтригуюча реклама? Мене вже цікавить, що може зацікавити! Тарасе, як Ви думаєте, чому Віталій не пропонує ніякої нової теми? Може, він Вас скоріше послухає, бо мій дятел щось тихо довбе... але мій дятел впертий... :boast:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую темуОтветить Страница 3 из 19   [ Сообщений: 186 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  След.


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Русская поддержка phpBB