Текущее время: 27 апр 2024, 17:36


Начать новую темуОтветить Страница 2 из 11   [ Сообщений: 101 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 16 янв 2011, 01:45 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Цитата:
А Ви не вибирайте поганих пісень, і все буде чікі-пікі! :beee:

"Ластівоньку" ми як раз і не вибирали. Це була умова передачі-це перше. А друге-попса є досить якісна і кажу відверто: таку попсу особисто я люблю!

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 17 янв 2011, 03:28 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Повірте!Якби це було доцільно і з художньої точки зору теж,ми б працювали у всіх можливих стилях!Тим більше,що джаз я люблю,і навіть свого часу грав.І стандартний джаз у тому числі.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 17 янв 2011, 11:39 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
де відповіді? Страшно? Мовчите? Мовчання - знак згоди! Тримайтеся пензлика, бо я драбину забираю! :evil: А от Тарасові дякую за відповідь... дуже поміркована і виважена - ну просто академічна... :)


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 17 янв 2011, 15:55 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
де відповіді? Страшно? Мовчите? Мовчання - знак згоди!

А про що питання було? :o
Taras писал(а):
Повірте!Якби це було доцільно і з художньої точки зору теж,ми б працювали у всіх можливих стилях!Тим більше,що джаз я люблю,і навіть свого часу грав.І стандартний джаз у тому числі.

Цілковито згоден. Не бачу сенсу робити в джазі народні пісні...загубиться колорит, мені так здається...

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 12:54 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
...чомусь етно-джаз гурти добре собі дають раду з поєднанням народних пісень і джазу, і виходить у них дуже навіть файно. :music: Для прикладу - Мар"яна Садовська, донька Віктора Морозова, яка живе в Німеччині, львівський етно-джаз гурт "ShockolaD", польсько-український "DagaDana", столичний Оркестр Янки Козир (ну, там всього намішано), навіть частково харківський гурт "Anno Domini" (Марина Захарова), які видали вже 3 альбоми. uuu І не бракує поєднання фолку та репу - є такий Max Chorny. Бо хоч реп - то нігерська культура, але Max зробив це поєднання цікаво. 8-) Просто джазовий вітер дме із заходу, і в столицю, мабуть, ще не долетів. :bravo: Треба брати мітлу і наганяти хмари на схід... Цікаво, якого кольору джазові хмари? ;)


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 13:12 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Джаз вийшов з нарочноі музики,із пісень чорних рабів,зі спірічуельсів.Це загально відомо.Це прекрасна музика,особливо цікавими є не тільки імпровізації на джазові стандарти,а й записи справжніх давніх народних пісень перевезених рабів з Африки.Я на щаста маю таку збірку.А чим Вам перегра виконана на кобзі в пісні "Ластівонька",і яка по суті є,так би,мовити кобзарським стандартом зі старовинної кобзарської пісні не джаз????!!!!Ви чули лад у якому вона написана?

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 13:21 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
я вважаю, що пісню "Прилетіла ластівочка" можна було зробити цікавіше. Або вдосконалити. Зробити інше аранжування... 8-)


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 13:29 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
У світі є домінуючі стилі,вони зформувалися в ті часи і у тих народів,які потрапили в історично сприятливі умови.Ви прекрасно знаєте,що Україна на декілька столітть потрапила в тяжкі умови.Я вважаю,що потрібно не впихувати українську музику в різні стилі,хоч наша музика є дуже благодатним полем для подібних експериментів,а спочатку спробувати почути українську музику,зрозуміти,що хотіли сказати наші предки,відчути звучання,стиль,відмінності,почути багатство старовинних ладів які ми майже на загубили,а потім щось видумувати.А то виходить,що ми не розвиваємо нашу музику,а тільки за рахунок української музики збагачуємо інші стилі!Більше того,у старовинній Українській музиці збереглися ті сакральні прадавні елементи,які втратили багато з народів.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 13:35 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Прекрасному немає рамок.Але є поняття формату.Ця пісня створювалась на конкретну пропозицію і для конкретної цілі.А щодо українських пісень,я Вам скажу,що вони варті не просто оранжування,а взагалі створення цілих симфоній і ораторій!

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 14:07 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Так, народ, давайте і я свої п"ять копійок вставлю! Поїхали!
Oksana Kryshtalewa писал(а):
я вважаю, що пісню "Прилетіла ластівочка" можна було зробити цікавіше. Або вдосконалити. Зробити інше аранжування...

Якщо Вас слухати, то нам би пришлось зробити 46 млн. аранжувань і от тоді вже всім буде подобатись. Але це неможливо, самі ж розумієте. Якщо Вам не подобається такий формат, це не означає, що він не подобається іншим. Не треба вважати свій смак кращим за інших. І взагалі, треба розуміти для чого це все робиться...а я скажу-для того, щоб та ж сама молодь мала уяву про народні пісні. Бо якщо вони будуть чути пісні в народному виконанні (під бандуру, наприклад), маю великі сумніви, що хтось з них дослухає хоч до кінця... :arrow:
Oksana Kryshtalewa писал(а):
...чомусь етно-джаз гурти добре собі дають раду з поєднанням народних пісень і джазу, і виходить у них дуже навіть файно.

Та ніхто й не сумнівається... Хай їм щастить, та питання в іншому: Оксано, Вам не здається, що коли всі пересядуть на етно-джаз, це буде перебор?... Музика повинна бути різноманітною. Я думаю, що кожен повинен працювати в тому стилі, в якому він найсильніший. А вичавлювати з себе джаз...та кому це треба? Та й буде воно вже не від серця, а мертве, ніби то на замовлення...
А ще я вважаю, що коли наша музика робиться в джазі, то це вже не наша музика, вона стає даекою від нас...
:idea:

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую темуОтветить Страница 2 из 11   [ Сообщений: 101 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  След.


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Русская поддержка phpBB