Текущее время: 24 апр 2024, 23:18


Начать новую темуОтветить Страница 5 из 10   [ Сообщений: 91 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: х/ф "ВЛАДЫКА АНДРЕЙ"-"ВЛАДИКА АНДРЕЙ"
СообщениеДобавлено: 26 мар 2011, 18:18 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
вкотре переконуюсь у літературний здібностях Тараса - запам"ятався прозовий шкіц про кільку в томаті і червоне вино, а тепер і про походеньки на Високий Замок. :good2: Зазвичай я сплю вдома і зазвичай горизонально, тому справді не можу допетрати, чому люди вирішили заночувати там, де зимно, нема даху над головою і де інші хотіли гарно провести час... :o


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: х/ф "ВЛАДЫКА АНДРЕЙ"-"ВЛАДИКА АНДРЕЙ"
СообщениеДобавлено: 26 мар 2011, 21:57 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Дякую за :D високу оцінку моїх літературних здібностей, :D Я вважаю і вірю, що кожен повинен бути на своєму місці! Згадаймо Сковороду! Але експерементувати нікому не заборонено! Головне, щоб це не переходило в самодурість!

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: х/ф "ВЛАДЫКА АНДРЕЙ"-"ВЛАДИКА АНДРЕЙ"
СообщениеДобавлено: 27 мар 2011, 11:56 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Ви ж сам казали, що талант або є, або його нема... так от - у Вас літературний талант точно є, і з цим треба змиритися! :martini:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: х/ф "ВЛАДЫКА АНДРЕЙ"-"ВЛАДИКА АНДРЕЙ"
СообщениеДобавлено: 28 мар 2011, 10:55 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Дякую, але мені вже трохи ніяково. Давайте поговоримо про кіно.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: х/ф "ВЛАДЫКА АНДРЕЙ"-"ВЛАДИКА АНДРЕЙ"
СообщениеДобавлено: 29 мар 2011, 21:10 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
...і про кіно поговоримо... :evil:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: х/ф "ВЛАДЫКА АНДРЕЙ"-"ВЛАДИКА АНДРЕЙ"
СообщениеДобавлено: 31 мар 2011, 21:34 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Оксана Кришталева
«Хотів навчитися літати…»
(«Сто талантів» (журнал для підлітків), № 3(58), березень 2011, Львів, – С. 22-23)

Господь дарує нам багато цікавих і незабутніх зустрічей. Тож сьогодні пропонуємо тобі познайомитися з талановитим актором, музикантом і телеведучим Тарасом Постніковим. Тарас Постніков закінчив Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича, клас флейти, а також Київський державний інститут театрального мистецтва ім.. І. К. Карпенка-Карого, спеціальність «актор театру і кіно». Свого часу Тарас був учасником популярних гуртів «Ніч на Різдво» та «Екс-президенти». Він уже знявся у 14 фільмах і став заслуженим артистом України! А якщо ти бачив фільм Олеся Янчука «Владика Андрей», то знаєш, що саме Тарас зіграв роль молодого Андрея Шептицького.

– Тарасе, Ви дуже вдало передали образ молодого Андрея Шептицького. Чи легко було Вам як акторові працювати в цій ролі?
– Я мав честь працювати з режисером Олесем Спиридоновичем Янчуком у фільмі «Залізна сотня». Тому мою акторську природу Олесь Спиридонович уже знав. Мене викликали на проби «Владики Андрея», і я відчував, що це мій матеріал, та щось не спрацювало. Минуло трохи часу, і пан Олесь викликав мене на проби знову. Він довго зі мною говорив про цей образ, а потім ми спробували кілька сцен. Завдяки цій розмові, а також безпосередній праці режиссера, я потрапив у тональність. Очевидно, проби виявилися вдалими, і Олесь Янчук затвердив мене на роль.

– Як відбувалися зйомки?
– Було задіяно чимало людей. Іноді все доводилось робити швидко. У церкві св. Юра я співав псалми з тамтешніми хористами без репетицій – допомогла музична освіта. На мій погляд, точно вдалася стрижнева сцена молитви в Унівській лаврі, хоча тоді було дуже холодно, на волоссі – повно вологого лаку, на обличчі та руках – грим, тому холод проймав аж до кісток. Окрема тема – як нас вчили їздити на конях. І не тільки їздити, але й правильно падати з коня. Зрештою, для актора кожна роль починається спочатку.

– Як на Вас вплинуло виконання ролі митрополита Андрея Шептицького?
– Насамперед я – актор, тому намагався зіграти живу людину у тих надзвичайно складних обставинах, дослідити причину вчинків, зрозуміти прагнення і цілі тієї високодуховної особистості, розкрити логіку її поведінки. Звичайно, допоміг попередній досвід,але основним вважаю те, що дали мені мама і тато – заслужені артисти України, актори Вінницького музично драматичного театру ім. М.Садовського Людмила Мамикіна і Володимир Постніков. Я ще раз відчув ту високу відповідальність, яку актор має перед суспільством.

– Читачами нашого журналу є підлітки. Отож, хочу запитати, яким Ви були, скажімо, в 13-річному віці? Про що мріяли? Чим захоплювались?
– У 13-річному віці я був дуже романтичним. Крім загальноосвітньої школи, ходив до музичної, де грав на флейті. Дуже любив грати на фортепіано прелюдії Шопена, особливо прелюдію № 7. Займався в секції ушу. Разом із кількома друзями-однокласниками вступив до Вінницької сотні Українського козацтва. Читав Шевченка, Бальзака, Жуля Верна, Ростана та Єсеніна. Грав у футбол, виготовляв ракети, (за що «отримував на горіхи» в школі), катався на велику. На дачі та у дідуся в передмісті копав город, сапав, садив і збирав картоплю, збирав малину, груші , яблука тощо; рубав дрова, писав музику, вірші та малював. Був об’єктом підвищеної уваги дівчат у школі, але не піддавався цьому, тому що був у передчутті справжнього кохання – шукав одну-єдину. А ще дуже хотів навчитися літати…

Якщо хочеш більше довідатися про цього актора, то можеш завітати на офіційний сайт Тараса Постнікова: http://taraspostnikov.com.ua.

10 ЗАПИТАНЬ ДО…
Редакція “Сто талантів” підготувала 10 запитань, на які відповідає кожен гість рубрики “Талант життя”. Можливо, відповіді цих талановитих людей допоможуть тобі краще пізнати їхні вподобання, познайомитись з цінностями та збагнути їхні таємниці.
Сьогодні на наші запитання відповідає Тарас Постніков
1. Щаслива людина – це…
Людина, яка цінує кожну мить життя, що живе тут і зараз, а не планує жити потім. Звичайно людина, яка має улюблену роботу, сім’ю, здоров’я. Взагалі розуміння щастя – у кожного своє.
2. Ким для вас є Бог?
Творець, любов, справедливість, прощення.
3. Що для вас є запорукою успіху?
Тут працює багато факторів: звичайно, талант, наполегливість, професіоналізм, чітке усвідомлення цілі, як писав Г.Сковорода, заняття «сродним ділом» і, звичайно, удача.
4. Що найбільше цінуєте у друзях?
Вірність, надійність, можливість бути собою, розуміння, коли потрібно допомогти, а коли просто не заважати, можливість разом про щось помовчати.
5. В якій країні ви хотіли би побувати?
В якомога більшій кількості країн. Дуже люблю подорожувати.
6. Які три речі найбільше любите робити?
1.Обнімати рідних людей: маму, тата, дружину, сина, доньку.
2. Працювати як професійний актор.
3. Вивчати історію.
7. Які три речі навіюють вам нудьгу?
1.Нещирість.
2.Непрофесіоналізм.
3.Обмеженість.
8. Що для вас означає “бути талановитим”?
Не знаю точного критерію. Талант або є, або його немає – його просто відчуваєш. Можливо, це бути щиро зацікавленим.
9. Що, на вашу думку, означає “бути собою”?
Бути ВІЛЬНИМ (не плутати з нахабством).
10. Який ваш улюблений спосіб відпочинку?
Зміна характеру роботи, творчості. Читати книжки, писати музику, малювати, виготовляти писанки, бути на природі. Коли я в дорозі – я відпочиваю.


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: х/ф "ВЛАДЫКА АНДРЕЙ"-"ВЛАДИКА АНДРЕЙ"
СообщениеДобавлено: 31 мар 2011, 22:40 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Спасибі!

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: х/ф "ВЛАДЫКА АНДРЕЙ"-"ВЛАДИКА АНДРЕЙ"
СообщениеДобавлено: 01 апр 2011, 20:45 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
:geek:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: х/ф "ВЛАДЫКА АНДРЕЙ"-"ВЛАДИКА АНДРЕЙ"
СообщениеДобавлено: 04 апр 2011, 19:56 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Кадр з фільму "Владика Андрей".


Вложения:
CAKORHVECATBMXCKCATYRX3OCAACOZ76CAO2MV6QCA3K8U9GCA0B7M36CAOZZ3TQCAG869M9CAYZ57F8CA529GG4CAAJ6ZVJCA5T6JHMCA6XZL07CAE2JPO2CAGNY2PHCAA0VFQZCAQTIN3YCAKMOR2ZCA3V7XLX.jpg
CAKORHVECATBMXCKCATYRX3OCAACOZ76CAO2MV6QCA3K8U9GCA0B7M36CAOZZ3TQCAG869M9CAYZ57F8CA529GG4CAAJ6ZVJCA5T6JHMCA6XZL07CAE2JPO2CAGNY2PHCAA0VFQZCAQTIN3YCAKMOR2ZCA3V7XLX.jpg [ 9.77 KiB | Просмотров: 9873 ]

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/
Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: х/ф "ВЛАДЫКА АНДРЕЙ"-"ВЛАДИКА АНДРЕЙ"
СообщениеДобавлено: 04 апр 2011, 23:56 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Гарна знимочка, тільки от назва у неї карколомна - на ширину форуму! Мене також видно у фільмі на позначці 1 год. 40 хв. Шкода, що тоді ніхто не сфоткав. :lol:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую темуОтветить Страница 5 из 10   [ Сообщений: 91 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  След.


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Русская поддержка phpBB