Текущее время: 28 мар 2024, 16:49


Начать новую темуОтветить Страница 1 из 9   [ Сообщений: 81 ]
На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: МИСТЕЦТВО РУЙНУЄ???
СообщениеДобавлено: 17 янв 2011, 23:25 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Пропоную нову тему. Мене цікавить, чому деякі різновиди сучасного мистецтва не надихають, а навпаки, руйнують і принижують? Звідки воно береться? Я розумію, що є теми непрості, навіть суперечливі, але якщо по них залишається бруд чи осад - це для мене зовсім не мистецтво. Це зливання брудної води. І нехай сучасні (особливо західні) митці це називають епатажем чи ще там якимось модним словом, але креативну в цьому просто нема! Отже, чи мистецтво має право на бруд?


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Мистецтво руйнує???
СообщениеДобавлено: 17 янв 2011, 23:36 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Оксано, Ви вірите в Бога? І якщо так, то як?

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МИСТЕЦТВО РУЙНУЄ???
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 00:59 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Віталію, відповідаю на Ваше запитання. Так, я вірю в Бога. І свою віру ставлю значно вище, аніж просто обов"язковий ритуал чи обряд. Для мене ця віра насамперед - мої переконання і вчинки, а також наслідки цих вчинків. І, безперечно, примноження добра в тих межах, на які спроможна людська природа. Тому я справді щиро не розумію, чому в мистецтво проникає те, що руйнує. (Руйнація - синонім зла? А може, привід оновлення?) А тепер скажіть на милість, який зв"язок Ви вбачаєте між вірою в Бога і креативним мистецтвом? Що це для Вас, Віталію?


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МИСТЕЦТВО РУЙНУЄ???
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 02:14 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Цитата:
Так, я вірю в Бога. І свою віру ставлю значно вище, аніж просто обов"язковий ритуал чи обряд.

Я дуже радий, що це так. :arrow:
Цитата:
Тому я справді щиро не розумію, чому в мистецтво проникає те, що руйнує.

Бо це все від сатани. Він робить все, щоб зробити людям погано різними способами, зруйнувати красу і зробити людей жорстокими і злими для того, щоб відокремити їх від Бога. Оволодіваючи людьми більш слабкими духовно він робить все, щоб спаклюжити все прекрасне, створене Богом. На жаль, цей процес не припиниться, а навпаки буде ще сильніше посилюватись, бо людство сходить з розуму, що ми в принципі зараз можемо і спостерігати. Нічого тут не зробиш, до речі, якщо цікаво рекомендую(якщо не читали) почитати "ОТКРОВЕНИЕ" з Біблії. Там про це все описано в подробицях.
Я це все кажу до того, щоб було зрозміло, чому і в мистецтві такі страхіття і жахи на екрані. Але не все так страшно. Людям віруючим, добрим, чуттєвим, люблячим все прекрасне, найголовніше обходити все те погане десятою дорогою і головне, не розгубити все те добре, що вони мають. А по можливості ще й вдосконалювати своє прекрасне. Головне не зломатися, а зло безкінечним не буде. І це стосується абсоютно всього, не тільки мистецтва. От така моя думка і відповідь.

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МИСТЕЦТВО РУЙНУЄ???
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 11:52 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Так,зло набирає обертів,але воно не всесильне,і добро,світло всеодно переможе!Вважається,що ми живемо в епоху постмодернізму,але як на мене це все умовно і натягнуто.Епоха завжди одна,це епоха боротьби любові зі злом.А поле боротьби це людина.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МИСТЕЦТВО РУЙНУЄ???
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 12:31 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Приємно поговорити з розумними людьми. Маєте рацію, панове! Мистецтво - дуже тонка грань, і воно покликане гармонізувати, адже креатив - це творення. І ми отак дуже хочемо на захід чи на схід - а там руйнації вже тепер не бракує. Я думаю, що руйнація з"являється і від нестачі, і від надлишку. Західні митці мені нагадують розбещених дітей, у котрих повно іграшок - їм нецікаво, вони трощать ті іграшки замість того, щоб віддати бідним (чи просто іншим). Від духовного вихолощення також буває руйнація. Отож, найкращим є баланс на межі золотої середини. Так званий центр ваги (золотий перетин у мистецтві і подібне)... А ще краще - золота вертикаль. І, безперечно, постійна праця над собою. :roll:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МИСТЕЦТВО РУЙНУЄ???
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 14:04 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Не люблю совєтьської риторики : захід,схід;вони,ми;! Скрізь є таланти і бездаріі!А митець не обов"язково повиненбути голодним!Це знову таки совєцькі міфи!І якраз,як Ви сказали - західні митці це доводять!

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МИСТЕЦТВО РУЙНУЄ???
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 14:28 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Taras писал(а):
Не люблю совєтьської риторики : захід,схід;вони,ми;! Скрізь є таланти і бездаріі!А митець не обов"язково повиненбути голодним!Це знову таки совєцькі міфи!І якраз,як Ви сказали - західні митці це доводять!

100 БАЛІВ!!!

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МИСТЕЦТВО РУЙНУЄ???
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 21:45 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Певно, що так... Згідна - таланти є всюди. І як це не смішно, але серед закордонних талантів з якогось дива дуже багато митців саме з наших теренів. (Уже боюся говорити щось про совіцьких чи пост-совіцьких, бо знову нарвуся на "комплімент" від п. Тараса)... а певно що так - тільки питання первісно стояло трохи не так. А тепер мене справді цікавить, як поводитись тим, хто бачить, що мистецтво несе у собі руйнівну силу. От що б Ви зробили? Проігнорували? Почали доводити, що це шкідливе? Ваш варіант. (А якщо тема нецікава, то міняймо платівки і слухаймо іншу музику - хіба це проблема?) :geek:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МИСТЕЦТВО РУЙНУЄ???
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 23:19 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Як казав наш класик Іван Франко :" нам своє робить...".Далі не цитую...

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую темуОтветить Страница 1 из 9   [ Сообщений: 81 ]
На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  След.


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Русская поддержка phpBB