Текущее время: 20 апр 2024, 13:02


Начать новую темуОтветить Страница 3 из 12   [ Сообщений: 112 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ПАЛІМПСЕСТИ
СообщениеДобавлено: 25 янв 2011, 00:14 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
а що, непогано - якщо Ви це якось пов"яжете з мистецтвом і палімпсестами... Тільки попереджаю: в техніці я також пас... ягнята за селом... можу описати, але гідро-мідро - то не для мене... :roll:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПАЛІМПСЕСТИ
СообщениеДобавлено: 25 янв 2011, 00:26 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
а що, непогано - якщо Ви це якось пов"яжете з мистецтвом і палімпсестами...

Особисто я це аж ніяк пов"язати не зможу. Це Вас все щось тягне не в ту сторону... :D

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПАЛІМПСЕСТИ
СообщениеДобавлено: 25 янв 2011, 20:49 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
в народі кажуть: "Сліпий лисого стриже гумовими ножицями"... ;)


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПАЛІМПСЕСТИ
СообщениеДобавлено: 07 фев 2011, 11:12 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Ну, знову про палімпсести... ;) (тепер Віталій знає, що це таке, у нього є вікіпедія)... тобто, про те, що проступає крізь образ героя і показує актора чи актрису які вони є... :uh: Позавчора я подивилась рекламований фільм "Турист" у чудовому українському перекладі, в головній ролі з Джонні Деппом і Анджеліною Джолі... і... :bad: дуже гарні зйомки Венеції, динаміка, втеча, кримінальний світ, безбожне багатство і таке інше, але... Джолі - така самозакохана, тільки красується собою в кадрі - ніякі кулі її не беруть, а на високий підборах вона взагалі бігає, як в кросівках. Вона зовсім не грає, не викладається... та ще й сама страшненька з тими силіконовими губами і готичним макіяжем... чого не скажеш про Джонні Деппа - він, як на мене, чесно відпрацював свою капусту... і от. Що з того, що фільм зробили за усіма правилами, якщо я досі не розумію, про що він... сюжет не те, що надуманий - він просто химерно склеєний докупи і погано припасований... :shock: Так що на тлі сучасних закордонних проектів наші фільми, хоч їх одиниці, ще зовсім навіть ого-го...


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПАЛІМПСЕСТИ
СообщениеДобавлено: 07 фев 2011, 15:56 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Так що на тлі сучасних закордонних проектів наші фільми, хоч їх одиниці, ще зовсім навіть ого-го...

Наприклад?...
Ви порівнюєте БМВ з Таврією. Про Таврію теж можна сказати, що вона ще ого-го, але їздити на БМВ набагато краще, хоч і коштує багато і не відпрацьовує своїх грошей, як Джолі.
Фільму цього не бачив. Подивлюсь обов'язково, але майже на всі сто% впевнений, що пані Оксана просто упереджено ставиться до всього неукраїнського. :think:

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПАЛІМПСЕСТИ
СообщениеДобавлено: 07 фев 2011, 21:57 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Про Таврію і БМВ. Гріш ціна тій БМВ, коли вона не пристосована до нашого бездоріжжя. Мій сусід в селі чудово обходиться "Нивою-Шевроле", і в носі він мав усі супер-дорогі машини... ;) А з приводу всього не-українського... а от тут Ви, Віталію, якраз і не вгадали. Йшлося про те, що не завжди ім"я, гроші, інше можуть бути цікавими... Саме на прикладі Джолі я ще раз переконалась, що насамперед треба бути доброю актрисою, а не розфарбованою супер-лялькою... на одних силіконових губах далеко не заїдеш... З приводу не-українського, то я дуже навіть люблю польські фільми, навіть більше європейські... американських дуже мало бачила справді гарних. Яка нація, такі в неї й фільми... А ще з українських є дуже навіть добрий 2-серійний фільм "Прощання з Каїром", сучасний і розумний. Проблема в іншому - важко знайти. Так що подивитесь той хвалений "Турист", то напишіть... Поспілкуємось! :evil:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПАЛІМПСЕСТИ
СообщениеДобавлено: 08 фев 2011, 00:42 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Дивна річ.Коли нещодавно наша держава власне і не мала державності,і входила в склад імперії і коли все українське було спочатку під забороною,а потім під суворим контролем і повинно було дотримуватись генеральної лінії,і коли було "не можна",то в українському мистецтві,і в літературі,і театрі,і кіно,і музиці з"являлись іноді дуже якісні і високохудожні твори,деякі світового значення,а тепер коли в принципі все "можна",(не враховуючи найновітніших негативних подій в українській культурі),логічно було б очікувати всплеска творчих сил,і мистецьких подій в нашій культурі,але цього не відбулось!?В чому причина?

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПАЛІМПСЕСТИ
СообщениеДобавлено: 08 фев 2011, 02:54 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Про Таврію і БМВ. Гріш ціна тій БМВ, коли вона не пристосована до нашого бездоріжжя.

Фігня повна, навіть не хочу коментувати. Скажу тільки одне: БМВ-це супер-машина і пристосована вона до всього, причому на найвищому класі. А по грязюці, пані Оксано, прошу будь ласка в трактор...
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Мій сусід в селі чудово обходиться "Нивою-Шевроле"

Це також машина далеко не українська, а... американська, що Вам певно дуже не сподобається...
Oksana Kryshtalewa писал(а):
А з приводу всього не-українського... а от тут Ви, Віталію, якраз і не вгадали.

Поки що я чув тільки одну критику на адресу зарубіжних фільмів...
Oksana Kryshtalewa писал(а):
що насамперед треба бути доброю актрисою, а не розфарбованою супер-лялькою... на одних силіконових губах далеко не заїдеш...

Та з чого Ви взяли, що вони в неї силіконові? Знову фігня повна. Скільки пам"ятаю Джолі, вона завжди була губата. А взагалі мені здається, тут просто вже якась заздрість вимальовується... суто жіноча. Критикувати завжди легко-самі зробіть хоч щось помітне.Інакше все це:"ля ля ля...бла бла бла..."
Oksana Kryshtalewa писал(а):
... американських дуже мало бачила справді гарних.Яка нація, такі в неї й фільми...

То Ваша проблема, що не бачили. :bad: Як Ви їх можете бачити, якщо у Вас таке ставлення до країни? Ви ж все наперед вже знаєте...і мабуть, все найкраще тут у нас, в Україні. Це просто я тут відстав від життя. :shock: Оксано, припиняйте нести дурниці, відкрийте очі і будьте об"єктивною. Це все Ваша психологія винна, живете по книжці мабуть також. :think:
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Так що подивитесь той хвалений "Турист", то напишіть... Поспілкуємось!

НЕОДМІННО! 8-)

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПАЛІМПСЕСТИ
СообщениеДобавлено: 08 фев 2011, 13:33 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Відповідь Віталію - я взагалі-то намагаюсь не говорити того, чого не знаю, а ще маю таку тверду звичку спочатку думати, потім говорити. Щодо всього американського - бачила я те і здалеку, і зблизька... Хто в Америці справді високо духовний - це індіанці. (Хоч вони принижені, в резервації)... І їхній фільм Шермана Алексі "Димові сигнали" значно духовніший за всі стрілялки Голлівуду разом узяті... Американці люблять зовнішні ефекти, наклеєні усмішечки, "відоз" успішної людини... А з приводу Джолі - навіть у найстрашнішому сні я би не хотіла бути схожою на неї, ні зовні, ні манерою поведінки, ні стилем життя.

Свого часу я 6 років пропрацювала літературним редактором підліткового журналу "Клас", де вела рубрику про зірок - начитавшись про те, які вони зіпсовані, аморальні, заплутані і нещасні, я навіть не мала що переповісти тим бідним дітям. Більшість із них - зовсім не приклад для наслідування. Просто з них ліплять зірок. От і все. :rofl:

Відповідь Тарасові - так, напевно, знову треба суворо забороняти все українське, переслідувати, саджати, тоді наші люди на знак спротиву почнуть обурюватись, щось робити, хотіти, ризикувати... може, ще та ідеологія спротиву на вивітрилась... дивовижні речі, тут я цілком згідна... :arrow:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПАЛІМПСЕСТИ
СообщениеДобавлено: 08 фев 2011, 15:18 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Відповідь Віталію - я взагалі-то намагаюсь не говорити того, чого не знаю,

Не вірю! Вірніше, я також дещо знаю і, слухаючи Ваші байки, я розумію, що все це висмокнано із хворих фантазій критиків.
Oksana Kryshtalewa писал(а):
значно духовніший за всі стрілялки Голлівуду разом узяті...

Я взагалі не говорю про стрілялки...Ви певно і дійсно не бачили хороших фільмів.
Oksana Kryshtalewa писал(а):
А з приводу Джолі - навіть у найстрашнішому сні я би не хотіла бути схожою на неї, ні зовні, ні манерою поведінки, ні стилем життя.

Забудьте Ви вже про неї...Хіба можна так показувати на всеогляд свою неприязнь? Вона ж може комусь і подобається, Ви про це не думали? Чого тільки коштують ті трюки, які вона виконує...Це жанр такий, треба такі речі чітко розмежувати. У кожного актора своя манера, амплуа і т.д. Ну хіба я Вам повинен це пояснювати? І поважайте хоч трішки смаки інших людей. Якщо вам не подобається червоне, то це не означає, що всім також.
Oksana Kryshtalewa писал(а):
начитавшись про те, які вони зіпсовані, аморальні, заплутані і нещасні,

Читайте побільше всякої гидоти і тоді взагалі буде Вам щастя! Якщо Ви до сих пір вірите в те, що бачите, мені Вас жаль...
А приклад для наслідування-це батьки, все інше фігня повна, як би цього не хотілось...

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую темуОтветить Страница 3 из 12   [ Сообщений: 112 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  След.


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Русская поддержка phpBB