Текущее время: 28 апр 2024, 18:07


Начать новую темуОтветить Страница 4 из 7   [ Сообщений: 70 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: КОЗАКИ
СообщениеДобавлено: 31 мар 2011, 09:36 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
:arrow:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОЗАКИ
СообщениеДобавлено: 28 май 2011, 10:14 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Мало того, що козаки навчили Європу пити каву, вони ще врятували Європу від Османської імперії під Віднем і цим самим визначили сучасне обличчя Європи! Козаки створили Росію у сучасному геополітичному розумінні. І якби не перемога Хмельницького під Дюнкерком, сучасна Франція взагалі б не існувала! Це так, до слова! :D :D :D

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОЗАКИ
СообщениеДобавлено: 28 май 2011, 10:52 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
О, а тепер нас не пускають в ту Європу. А я вважаю, що і не треба! Бо там тепер повно турків і арабів. А нам і тут є що робити! :evil: Та й кави не бракує... :oops:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОЗАКИ
СообщениеДобавлено: 02 июн 2011, 09:25 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
В нас теж і турків і арабів і найбільше китайців і в"єтнамців не бракує! Але як казав Поддерев"янський:" Всі баганосці!.. Але це вже загрожує національній безпеці!

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОЗАКИ
СообщениеДобавлено: 02 авг 2011, 22:56 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
я тепер почитую моднячий журнал "Дніпро", і там проскочила слушна думка: тема козаків зараз вже втратила свою актуальність. Так само нецікавими є історичні романи... колись історія, особливо України була сміливим викликом пануючій системі. Зараз це - нафталін. Може, колись ця тема знову актуалізується. (Завбачливо вдягаю шолом проти шишок, які на мене зараз посипляться) :D


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОЗАКИ
СообщениеДобавлено: 18 окт 2011, 01:50 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Не бійтесь, у мене імунітет до подібних випадів. Я коли чую подібні неподбства (пробачте) зразу приймаю позу лотоса. Нафталізувати, а точніше вбити і зробити опудало можна з чого і з кого завгодно! Тут нема з чим сперечатись і що доводити. Свідовий досвід і модної Америки, і консервативної західної Європи і таємничих Індії, Японії та аборигнів Австралії довів: щоб знову не наступати на одні й ті самі граблі, треба добре знати свою історію! Дивна систематологія : Всі успішні, так би мовити, країни, де повага до закону, низький рівень корупції, повага до прав людини і захист їх, можливість зробити кар"єру при наявності таланту чи здібностей і бути успішним, підтримка бідних, повага до інституту сім"ї, захист дітей, повага до жінок, віротерпимість, тобто весь набір нормальних умов для життя людини (хоча звичайно і там не все гаразд, але з нами ні у яке порівняння не йде), так у всіх цих країнах ВИКЛЮЧНА увага і повага до своєї історіі. І вони говорять, що одним із ключових чинників, які привели їх до успіху, це було ВИВЧЕННЯ ІСТОРІЇ! Можна довго говорити, але у МАНКУРТІВ, у духовному розумінні, ніколи успіху не буде!
А всі ці нападки це не новітній винахід! Це стара технологія! Ціль проста: довести людині, що вона ніякого роду, заставити забути славні сторінки історії де цей народ жив успішно, освідчено, духовно, що цей народ був рівним серед рівних і дав теж особистостей світового рівня і має діяння, твори мистецтва і науки визначального для світової цивілізації рівня, що наш народ дав людей духовного служіння, монахів, єпископів, митрополитів, мислителів, служіння яких осяяло все людство, а скажи натомість, що ви безродні, неспроможні ні духовно ні генетично, що ви тільки вчора пальцем були зроблені, що ви лохи, гобліни і повії, і тому не маєте жодного права ні на що, і тоді не треба нікого завойовувати, а приходь собі, та бери цей народ голими руками, забирай все, а він тобі ще й спасибі скаже!!!!! Хіба це все не зрозуміло?!!!

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОЗАКИ
СообщениеДобавлено: 18 окт 2011, 11:10 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
повертаємось до того, що необхідно піднімати в наших людей рівень самоповаги! А знаєте, чому я так проти того, аби з Шевченка робили святого і генія? Бо це згиджує учнів. Їм у школі несуть таку ахінею, від якої вони тільки лахають.

Ось коли будете гортати "Християнську Читанку", над якою я працювала увесь 2010 рік, то переконаєтесь, що тексти там ненав"язливі, але розумні - з дітьми треба говорити як із маленькими розумними людьми, і тоді вони зрозуміють, що бути патріотом, християнином, українцем - це круто, а не комусь треба з позиції моралі. Тут ідеться про методику (і методи впливу). В сенсі PR-технологій так само все спрацьовує методично і регулярно. Про це мені навіть знайомі журналісти говорять - їм кажуть, про що писати, про що не писати... цензура, війна ідеологій, інформаційний вплив, зомбування...

і все ж... про козаків також треба вміти розказати грамотно, без пафосу і патетики.
:geek:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОЗАКИ
СообщениеДобавлено: 18 окт 2011, 11:11 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
у школі бракує добрих учителів - добрі пішли на кращі і легші роботи, залишились ті, які постійно ниють, що учні погані, робота не оплачується належно, а перші враження учнів про козаків якраз і тягнуться зі школи. :stop:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОЗАКИ
СообщениеДобавлено: 27 окт 2011, 01:25 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
В тому то й проблема, що з Шевченка роблять "ікону". Для того, щоб віддалити від живих сучасників, викликати по меншій мірі нелюбов чи відразу. Це робиться навмисне зі злим свідомим умислом!
А Вашу "Читанку" я дуже чекаю, щоб розповісти Вам мою думку.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: КОЗАКИ
СообщениеДобавлено: 27 окт 2011, 22:15 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
так виглядає, що Читанка полетить до Вас наступного тижня - швидше, аніж я собі думала - Коліжанку готують надрукувати якраз до Китайської Пасхи, - це коли сніг випаде у формі квітів і цукрової вати. А ще мені скажіть, чи люблять Ваші діти мультики дивитися? Чи є у них мультик "Лис Микита" і французькі багатосерійні мультики "Minuscle"? :think:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую темуОтветить Страница 4 из 7   [ Сообщений: 70 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Русская поддержка phpBB