Текущее время: 28 мар 2024, 14:57


Начать новую темуОтветить Страница 2 из 4   [ Сообщений: 31 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ПРОЕКТ "ПАМ'ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"
СообщениеДобавлено: 20 май 2011, 23:16 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
У березні мав концерт у музеї-будинку Тараса Шевченка на Майдані. Мав честь доторкнутись до мольберта і кувшина для кави Тараса Григоровича! А також доторкнувся до справжнього пера Тараса Шевченка! Це велика честь і неймовірні враження! Сходіть до музею!

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРОЕКТ "ПАМ'ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"
СообщениеДобавлено: 18 окт 2011, 02:28 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Нещодавно брав участь у всесвітньому інтернет-форумі з питань бандури і кобзи. Ну міжнародним було тяжко його назвати, але ідея цікава і корисна, в онлайні одночасно йде спілкування багатьох людей, нече всі в одній кімнаті. Виконували пісні в живу. Цікаво! Обіцяють продовжувати це діло, зробити рекламу щоб було більше учасників. Побачимо.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРОЕКТ "ПАМ'ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"
СообщениеДобавлено: 01 дек 2011, 21:55 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
раніше мені було важко звикнути до того, що в церкві фотографують, проводять якісь інші, окрім Меси, заходи, а тепер я ставлюсь до цього поблажливо. Те саме і з Шевченком - раніше я не цілком розуміла, навіщо подавати його в інтернет-форматі, але тепер бачу, що такі вимоги часу. Не здивуюсь, якщо у когось з"явиться рінгтон із "Думи мої" або "Зоре моя вечірняя"... це ж класно! Це ж крутіше, аніж "Крейзі фрог", голос муедзина і шансон разом узяті! Вважайте, що такий рінгтон - це вишиванка для мобільного! :good2:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРОЕКТ "ПАМ'ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"
СообщениеДобавлено: 07 дек 2011, 22:31 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Як каже моя мама, що було бачили, а що буде, побачимо.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРОЕКТ "ПАМ'ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"
СообщениеДобавлено: 09 дек 2011, 10:12 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
http://www.lvivpost.net/content/view/13010/500/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРОЕКТ "ПАМ'ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 02:02 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Дякую! Дуже хороша стаття. Але з деякими тезисами я не згоден. Не все так однозначно. Наприклад, що Європа працьовита, а Україна тільки відчуває сердцем і співає пісні. Українці дуже працьовиті! І, доречі, античні цивілізації були створені не холодними, працьовитими північними народами, а кардіоцентричними і якщо хочете метросексуальними еллінами, індусами чи персами. А про "еллінізм" українців БАГАТО написано. Про те, що Європа така через Протистантсво, теж напів правда. Релігія ще повинна прийти народу до душі, чи характеру. Погляньте хоча б на українські Православ"я чи Католицизм. Він аж дуже сильно відрізняється відповідно від московського і римського. А про український фемінізм? Так у нас жінка завжди була на вищому положені ніж багато де, та й характер чоловіків на перший погляд м"який. Але це, знову повторю, метросексуальність козацького характеру, яка дуже схожа з метросексуальністттю східних чоловіків, і знову еллінська традиція. Наші воїни неодноразово рятували Европу. Були відомі на весь світ, і сотня козаків могла протистояти і протистояла тисячам ворогів. А теза про договір між народом і владою, наче люди віддають свободу в замін на їжу!!!??? Це більше характерно для нашого північного сусіда, а в нас цей, як він каже, "договір", був підписаний і скріплений міліонами життів у всіх війнах і Голодоморах. Коли тобі зломають хребта, то ти не дуже то посперечаєшся! Загалом стаття вся "на понтах" типу який я ерудований і всезнаючий. Загалом думка основна, хоч і прихована, що Україна це один аморфний хутір, роз"єднанай і недозрілий! Ми це все вже багато разів чули, хоч і під різними "соусами"! А еліта в україні є! Її не треба чекати поки вона "виросте з криміналу"!!! В нас масса професійних і досвідчених людей. Причина негараздів зовсім в іншому. І такій розумній людині як він мало б це бути відомим. Але це інша розмова!

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРОЕКТ "ПАМ'ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 00:19 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Тарасе, чому Ви називаєте козаків метросексуалами? Ось що каже про цей термін Вікіпедія... :o

Метросексуа́л (англ. Metrosexual) — термін, введений у 1994 році (разом з іменником «метросексуальність») британським журналістом Марком Сімпсоном для позначення сучасних чоловіків будь-якої сексуальної орієнтації, що мають яскраво виражений естетичний смак і що витрачають інколи багато часу і грошей на удосконалення свого зовнішнього вигляду та способу життя.

Термін «метросексуал» — протилежність термінові «мачо». Метросексуали — шанувальники усього витонченого, прекрасного, піклуються про свою зовнішність, відвідують косметичні салони, дотримуються моди.

У XIX столітті схожий культурний феномен був відомий під назвою денді. Пізніше з'явився ідеологічно протилежний термін — «ретросексуал»[1], чоловік, що дотримується традиційних поглядів на відносини з жінками і чоловічою манерою вдягатися.

Відомі метросексуали:
Девід Бекгем (футболіст)
Бред Пітт (актор)
Кріштіану Роналду (футболіст)
Деніал Крейг (James Bond)
:uuu:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРОЕКТ "ПАМ'ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"
СообщениеДобавлено: 21 янв 2012, 01:11 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
От Ви!!! До кожного терміну і тим більше поняття можна додовбатись (вибачте за термінологію)! І ніколи люди не були однотипними, і козаки теж!!! Але почитайте, що писали про найкращих представників козацтва у Європі! Козацтвом ЗАХОПЛЮВАЛИСЬ! І мушкетери Дюма теж! Згадайте хоча б отамана мсьє Небабу, котрий був найкращим дуелянтом і коханцем Парижу, і який за легендою переміг на дуелі д"Артаньяна, згадайте Європейські переможні походи під Дюнкерк Хмельницького, згадайте Войнаровського за якого заступались всі правителі Європи і пред"являли ноти протесту московському царю і його дикунам, Орлика, Кульчицького навчившого Європу пити каву по-віденьськи, одного з найкращих лютністів Європи кобзаря Білоградського для якого написав музику Бах, згадайте генія Березовського який на іспиті переміг Моцарта і отримав вищий бал на цьому випускному іспиті у Відні, і нарешті Мазепу, який на 300 років став предметом захоплення інтелигенції і культовою особою у Європі, і багатьох, багатьох інших. А у Наполеона був навіть улюблений художній альбом із зображеннями різних козаків у різних строях!

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРОЕКТ "ПАМ'ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"
СообщениеДобавлено: 21 янв 2012, 17:32 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
...мсьє Небаба - ну хто би сумнівався, що він повинен був скоротити до безбожності своє і без того довге-предовге прізвище... :crazy: але я не напишу, яке, щоб остаточно не стати руйнівником козацьких міфів... :?: От же ж я!!! (Цікаво, чи можна не на словах, а на ділі додовбати кришталевою додовбайкою)??? :D


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРОЕКТ "ПАМ'ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА"
СообщениеДобавлено: 22 янв 2012, 14:37 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
І що це за додовбайка? :D :D :D

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую темуОтветить Страница 2 из 4   [ Сообщений: 31 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Русская поддержка phpBB