Текущее время: 28 мар 2024, 11:51


Начать новую темуОтветить Страница 1 из 14   [ Сообщений: 131 ]
На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: О ДУХОВНОСТИ И ВОСПИТАНИИ / ПРО ДУХОВНІСТЬ І ВИХОВАННЯ
СообщениеДобавлено: 21 янв 2011, 00:12 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
:adm1: Предлагаю здесь продолжить тему духовности, ранее начатую в разных подфорумах:

Oksana Kryshtalewa писал(а):
Я скажу Вам, Віталію, чому я слухаю етно-джаз! Скажу!!! Бо він повертає мене у ті давні часи до 1939 року, коли у Львові було справді багато культури, коли жінці подати руку чи прислужитися навіть на вулиці було звичним явищем, а не міщанством; коли ще не було "визволителів"., які на нічні сорочки казали, що це "красівиє платья".. та зрештою, коли жінка почувалась панею, а не "работніцей, каторая кладьот асвальт, і ета нармальна"... а багато із того, що ми зараз маємо, - то все, даруйте, крута відрижка радянських часів. Хтозна, можливо, саме автентика і кобза її врятує?! А може, порятує щось давно забуте... Ніхто не сумнівається у Ваших, Віталію, здібностях. (Та ще у тому, що Ви спокійний, як... тигр чи інший представник зоопаркової фауни)... просто Ви не живете у Львові, Ви - обиватель великого і розбурханого міста, в якого вже давно немає (вкрали) свого обличчя. На жаль! А ще гірше, коли люди зі сходу (так, Тарасе, я буду про це говорити, хоч Ви і не зовсім погоджуєтесь) змушені адресувати і досі свої конверти вулицями карла-марла і лєніна... ось про це я не хочу мовчати!!! Люди повинні приготувати себе до того, аби саме добра, якісна, справді українська музика замешкала в їхніх серцях! Найгірше, коли людям пропонують навіть не українське, а псевдоукраїнське! Коли їх дурять, ними маніпулюють, грають і на нервах, і на емоціях!!! І коли "піпл то хаває"... Та Ви би почули, про яку дурню часом говорять люди в автобусах! Які передачі вони обговорюють! (Я все більше схиляюсь до думки ходити в центр Львова пішки...) Дякувати Богові, у мене є чудові друзі (до яких я зараховую і Вас із Тарасом), які мислять, знають чого хочуть і мають добрі смаки!!! А завтра (21 січня) взагалі оголошено Всесвітнім Днем обіймів! Тому відсвяткуймо його гідно!!! Вітаю Вас і чекаю відповідей!!! :geek:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 21 янв 2011, 02:26 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Я скажу Вам, Віталію, чому я слухаю етно-джаз!

Оксано, та на здоров"я, слухайте!!! Хто ж проти? Тільки я Вас дуже прошу, не треба про політику, бо в мене є що сказати також і Вам дещо може не сподобатись, але я не буду. :bad: Не хочу навіть приблизно думати на такі теми... І Вас до цього закликаю, тим більше, що мова в темі взагалі про музику.
І ще одне, я хоч і не слухаю етно-джаз, проте що таке подати руку дамі (і не тільки) для мене явище звичне...
:)

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 21 янв 2011, 23:13 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
от вийдіть на вулицю і подивіться довкола... добре, що Ви такий джентльмен! Але ж назагал... інтелігентна музика не може народитися у хамському середовищі! Навіть звучати вона не буде там, де брудно! Ось що я мала на увазі, коли написала свої попередні коменти! :music:

Отож, музика - це універсальна розмова з творцем тільки там, де чисто. :dance: (У багатьох значеннях "чисто" - не забувайте, що я мислю як філолог!!!) :bravo:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 21 янв 2011, 23:48 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
от вийдіть на вулицю і подивіться довкола...

Та прекрасно я знаю, що довкола... здебільшого бидло і нелюди.
Oksana Kryshtalewa писал(а):
нтелігентна музика не може народитися у хамському середовищі! Навіть звучати вона не буде там, де брудно! Ось що я мала на увазі, коли написала свої попередні коменти! :music:

А я зрозумів, що Вам просто подобається цей стиль та і все... Я згоден, що музика може виховувати людину, але й хамові може подобатись етно-джаз...Щоб не бути хамом у житті, треба з дитинства "лозиною по сраці" отримувати. Тут багато залежить від батьківського виховання, а можливо залежить і все. :think:

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 00:09 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
я проти фізичного покарання, бо після нього справді багато хамів агресивних залишається. Якщо батьки не мають сили і снаги переконати дитину словесно, якщо вони не є для неї авторитетом, то ремінець не допоможе... І я щось дуже-дуже сумніваюсь, що хамам подобається джаз - не той формат! (Вони можуть тільки вдавати, що належать до поціновувачів високого мистецтва, але насправді нічого в ньому не шарять)... :crazy:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 01:59 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Якщо батьки не мають сили і снаги переконати дитину словесно, якщо вони не є для неї авторитетом, то ремінець не допоможе...

У Вас свої діти є? Чомусь здається, що ні... Діти бувають різні абсолютно. Іноді у таких інтелігентних батьків, вибачте такі виродки трапляються, а іноді у неблагопоучних сім"ях ростуть золоті діти на приклад батькам. Це питання індивідуальне і коли говорять, що ремінь не можна, бо те, бо се... фігня це все, це все книжки від яких тошнить. Якщо дитина не чує своїх батьків, то і ремінь іноді стане у нагоді, що б почула. Я ж не кажу лупасити кожен день...по ділу і то в крайніх випадках.
Oksana Kryshtalewa писал(а):
І я щось дуже-дуже сумніваюсь, що хамам подобається джаз - не той формат!

А я не сумніваюсь, бо є приклади... Ви, Оксано, точно Венери... 8-)

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 08:15 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Віталію, мені вистарчає чужих дітей, яких я вчу ось уже 15 років. Зрештою, мене саму ніколи не били, тому для мене ремінцем по ср... звучить трохи дико. І я не стала вже такою поганою, як Ви кажете про інших. Так, звичайно я з Венери! І хотіла би бути (і залишатися) максимально жіночною у такому непростому світі. Ви собі навіть не уявляєте, як іноді жінкам набридає бути сильними! І скільки їм це коштує! :no:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 11:11 
Администратор
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:35
Сообщений: 15
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Віталію, мені вистарчає чужих дітей, яких я вчу ось уже 15 років.

Це зовсім інше, просто зовсім інше...
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Зрештою, мене саму ніколи не били, тому для мене ремінцем по ср... звучить трохи дико. І я не стала вже такою поганою, як Ви кажете про інших.

А я іноді (дуже рідко, але було) отримував і навіть зараз вважаю, що це було правильно. І про себе не можу сказати, що із-за цього я став злим, поганим і т.д. І взагалі у вихованні дітей дуже важливу роль грають духовні закони...Я маю на увазі в прямому сесні-духовні, Божі закони... Тут вже в кого як вийде...
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Ви собі навіть не уявляєте, як іноді жінкам набридає бути сильними! І скільки їм це коштує! :no:

Жінки самі до цього прагнуть, самі на себе тягнуть сорочку, то ж не треба жалітися... Я розумію, що важко. Довіряйте більше чоловікам, тоді стане легше...

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 16:45 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Згоден.Жінкам треба перестати вести з чоловіками приховану війну.Хоча насправді існує таке поняття як боротьба статей.Але хай вона має тільки еротичний характер.Жінка має буди жіночною,а чоловік чоловічним.І тоді все стане на свої місця.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 21:14 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Панове, якби все було так легко, то ми всі би нюхали квіточки і насолоджувались життям. ;) Є дуже різні жінки і чоловіки, і дуже різне у них ставлення не тільки до себе, а й до інших. :tease: Жінці хочеться керувати одним чоловіком і підкорятися іншому - це взаємодія! Про дітей - тут ще складніше, бо щоразу стикаються різні покоління, - в одних такі цінності, в інших - не такі... :stop: а Віталій сам собі заперечив - от каже про духовне виховання, а сам не проти і ремінця!!! :uh: З ремінцем обережніше - тут справді треба дуже добре вловити момент, коли воно подіє, а не зламає, не принизить... Розум зі ср... до голови можна наганяти, ще коли діти малі, а як почався перехідний вік - все! Тут тільки те, що було напрацьовано з ними в дитинстві... Нема довіри - нема нічого!

Погоджуюсь і з тим, що жінки частково самі винні в тому, як до них ставляться чоловіки. Більшою мірою це так і є. А ще є поганий досвід (стереотипи), і ми переймаємо тільки той, що переймаємо - іншого нам ніхто не дасть. :geek:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую темуОтветить Страница 1 из 14   [ Сообщений: 131 ]
На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  След.


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Русская поддержка phpBB