Текущее время: 27 апр 2024, 15:32


Начать новую темуОтветить Страница 2 из 14   [ Сообщений: 131 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 23 янв 2011, 12:59 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Жінці хочеться керувати одним чоловіком і підкорятися іншому - це взаємодія!

Це як? Оксано, Ви мене лякаєте...Що це за взаїмодія така? Можу сказати Вам впевнено, що у чоловіків таких бажань нема: одною керувати, іншій підчинятись. Ви вже якось визначиться в цьому.
Oksana Kryshtalewa писал(а):
а Віталій сам собі заперечив - от каже про духовне виховання, а сам не проти і ремінця!!!

Відразу видно, що Ви Біблії і в руках не тримали. Бо там і про ремінець є. І якщо батько виховає свою дитину погано, то він буде нести за це відповідальність і навіть за те, що своєчасно не взяв ремінець, а дитина буде мучатись вже життя. Читайте Біблію. Я взагалі говорю про крайні випадки. Звістно, спочатку слово...потім все інше.
Oksana Kryshtalewa писал(а):
...і ми переймаємо тільки той, що переймаємо - іншого нам ніхто не дасть.

Читайте Біблію...знову таки.

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: МУЗИКА-ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА РОЗМОВА З ТВОРЦЕМ
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 13:18 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
От тут як раз натрапив на одну річ, хочу процитувати старця Паісія Святогорця: "...Притормаживать, сдерживать ребенка надо, пока он еще маленький. Например, ты видишь, как малое дитя лезет на забор и может упасть, разбиться. Ты кричишь ему: "Нельзя, нельзя!" и в придачу даешь подзатыльник. В следующий раз ребенок все равно не подумает о том, что может убиться, однако о том, что можно получить еще один подзатыльник, он помнит и будет вести себя внимательно." ... "...родители в детстве не понимали, для чего нужна дисциплина, и поэтому теперь они дают своим детям свободу, превращая их, таким образом в настоящих маленьких хулиганов. Ты им слово — они тебе пять, да еще с каким бесстыдством! Такие дети могут стать преступниками. Сегодня детей совершенно развинтили. "Свобода!" "Не смейте трогать детей!" А дети рады-радешеньки: "Где, — говорят, — еще найдешь такой государственный строй?" То есть некоторые стремятся превратить детей в бунтарей, которые не хотели бы зависеть ни от родителей, ни от учителей, ни слушать никого. Это на руку некоторым людям, дети-бунтари помогут им осуществить их замыслы. Ведь если детей не сделать [сейчас] бунтарями, то как их потом заставишь разнести все на мелкие кусочки? И теперь видишь, как несчастные дети стали уже почти бесноватыми."
Тобто, я говорю про те, що іноді і лозина потрібна у вихованні... звичайно, це не повинно бути нормою...

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: О ДУХОВНОСТИ / ПРО ДУХОВНІСТЬ
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 23:40 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Панове, але прошу без політики... у кожну епоху і в кожному суспільстві були і будуть ті одвічні протистояння. А тепер я повернуся до педагогіки - близької мені теми. Так от, Віталію - чужих дітей виховувати не простіше, аніж своїх. Бо то чужі, бо їх бити не можна, та й несуть вони з хати те, що в них вклали не ви, а їхні родичі. А найгірше те, що діти НІКОЛИ НЕ БУДУТЬ РОБИТИ ТЕ, ЩО ЇХ НАВЧАЮТЬ, А ТІЛЬКИ ТЕ, ЯК ЧИНЯТЬ ЇХНІ РОДИЧІ. Це давним-давно перевірено.

Знаєте, я до свого кота іноді краще ставлюсь, аніж деякі несвідомі мамусі - до маленьких дітей! Жінка повинна бути готова до цього, щоб виховати справді гарних дітей, навчитися віддавати, а не думати, як би то тільки вискочити заміж, щоб люди їй язиками не плескали... "і тут Остапа понєсло"... хочете продовжувати цю тему? Чи бажаєте щось на десерт? Аперитивчику духовного?

А краще розкажіть, як Ви своїх дітей виховуєте? Може, щось придасться мені у майбутньому? І чи дуже подерлися ті шкіряні ремінці, якими Ви їх шмагаєте для профілактики? А може, вони у Вас такі чемні, що самі знають, коли гузички підставляти, аби Ви за ними не бігали по всьому мікрорайоні? (То я утрирую, не ображайтесь, Ви ж добрий!) :geek:

О-о-о!!! Я забула сказати Віталію, що Біблія - це далеко не єдина книжка, яку я тримала (і гортала, і читала)!!! Життя складається ще із таких чинників, які пояснити непросто... І психологія для мене - це тільки інший бік тієї ж Біблії!!! (Не лякайтеся, я не саєнтолог, я греко-католичка)... 8-)


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: О ДУХОВНОСТИ / ПРО ДУХОВНІСТЬ
СообщениеДобавлено: 25 янв 2011, 00:01 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Таааак, ну поїхали...
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Так от, Віталію - чужих дітей виховувати не простіше, аніж своїх.

Ви їх не виховуєте, а даєте знання і це знову таки різні речі. І вдома дитина себе може вести зоооовсім по-іншому, а ніж при Вас.
Oksana Kryshtalewa писал(а):
діти НІКОЛИ НЕ БУДУТЬ РОБИТИ ТЕ, ЩО ЇХ НАВЧАЮТЬ, А ТІЛЬКИ ТЕ, ЯК ЧИНЯТЬ ЇХНІ РОДИЧІ. Це давним-давно перевірено.

Ким? Брехня! :no:
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Жінка повинна бути готова до цього, щоб виховати справді гарних дітей

Хіба ми говоримо про жінок? Ми говоримо про духовне виховання, а вньому приймають участь всі батьки.

Oksana Kryshtalewa писал(а):
І чи дуже подерлися ті шкіряні ремінці, якими Ви їх шмагаєте для профілактики?

Ви, або погано розумієто про що я писав вище, або свідомо перекручуєте ситуацію, не розумію тільки для чого? Я про профілактику взагалі нічого не говорив і нормою це не повинно бути. Спочатку слово...читайте уважніше.
Oksana Kryshtalewa писал(а):
І психологія для мене - це тільки інший бік тієї ж Біблії!!!

Це Ваша особиста думка, але вона хибна. Можна дивитись і не бачити, можна слухати і не чути... мені здається, що саме так Ви "гортали" Біблію. Не можна говорити, що психологія-інший бік Біблії. А психологію я взагаі вважаю бісовським вченням (кажу прямо, як думаю), бо психологія робить все, що відвернути людину від Бога, щоб зробити ії зарозумілою, знаючою не зрозуміло що...філософствувати і думати на ті теми, які по своїй природі не зрозуміє ніколи. То як можна говорити, що психологія-інший бік Біблії. Я б це навіть богохульством назвав. Я дуже надіюсь, що Ви цього поки що не розумієте, бо якщо навпаки, то це дуже погано. Вибачайте, але я думаю так.
А віросповідання, як на мене, значення особливого не має, Бог один...

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: О ДУХОВНОСТИ / ПРО ДУХОВНІСТЬ
СообщениеДобавлено: 25 янв 2011, 00:12 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
упс... а у мене другий диплом - психологія!!! І ніяка то не бісівська наука! ;) І невже тигр прокинувся? :crazy: А був же ж такий спокійний? :o Ах, добре, що я далеко - а то б уже кіт мишу доганяв по всьому інтернеті!!! :rofl: Так і кажіть, що педагогіка Вам - ні до чого... :?:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: О ДУХОВНОСТИ / ПРО ДУХОВНІСТЬ
СообщениеДобавлено: 25 янв 2011, 00:30 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Я висловив свою думку, а психологія до пегагогіки, як музика до спорту.
Oksana Kryshtalewa писал(а):
І ніяка то не бісівська наука! ;)

Ви так говорите, бо то Ваша професія...Я ж кажу, Ваше щастя, що Ви того поки що не розумієте. Психологія - це омана.
Oksana Kryshtalewa писал(а):
І невже тигр прокинувся? :crazy: А був же ж такий спокійний? :o

Я й не спав і спокійним також лишаюся... Це все винна психологія, надумали вже там щось собі... :crazy:

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: О ДУХОВНОСТИ / ПРО ДУХОВНІСТЬ
СообщениеДобавлено: 25 янв 2011, 21:13 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
"Ви їх не виховуєте, а даєте знання і це знову таки різні речі" - це слова Віталія. :shock: Дядьку, отут Ви точно нічого не тямите в педагогіці. (А психологія і педагогіка - це дуже близькі науки). :geek: Знання дають лектори студентам - відчитали їм лекції, і все - мастіть собі голову. :boast: А педагог якраз дуже навіть виховує! Починаючи від привітання і закінчуючи спільними мандрівками. Педагог - той, хто веде за собою. Є безліч нюансів, де педагог часом підказує більше, аніж батьки. А тим більше у підлітковому віці, де зробити дурницю надто легко. І вчасна порада доброго вчителя - велика справа. :good2: Недарма ж відомі вчені, талановиті люди дякували насамперед своїм добрим учителям! Педагогам! :) Бо їх виховали, а не просто напакували знаннями! (Хіба що Вам не зовсім поталанило, і вчителі Вас дістали на все життя)... :stop:

Психологія - страшенно цікава і актуальна наука, в ній є пояснення багатьох людських вчинків. І якщо знати, як працюють схеми людських стосунків, то можна передбачити наслідки. :bum: Це - багатющий досвід поколінь, описаний у відповідній літературі. 8-) Про чортівню - то цим поки що займається парапсихологія. І не тільки релігія. І не тільки займається. :o

А якщо Ви будете занадто далеко влазити у релігію, то ще більше заплутаєтесь. :crazy: Станете догматиком, і взагалі скажете, що ми фарисеї, оголосите нам анафему, почнете закликати покаятись... :white: Чи не краще бути просто доброю людиною?! :uh:

А ще я вимагаю, щоб тема була не про духовність, а про духовність і виховання!!! :evil: Та це уже питання до адміна... :roll:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: О ДУХОВНОСТИ / ПРО ДУХОВНІСТЬ
СообщениеДобавлено: 25 янв 2011, 21:26 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Скажу коротко: я просто вже втомився сперичатися. Мені є багато чого сказати і я майже у всьому не згоден, але просто більше не хочу. Але про оце таки скажу:
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Недарма ж відомі вчені, талановиті люди дякували насамперед своїм добрим учителям! Педагогам!

Вони дякували за знання і професійний досвід.
В ті часи учнів взагалі розгами лупили, причому офіційно, прямо в класі і т.д.

Але я все сказав вище.

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: О ДУХОВНОСТИ И ВОСПИТАНИИ / ПРО ДУХОВНІСТЬ І ВИХОВАННЯ
СообщениеДобавлено: 26 янв 2011, 22:15 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Віталію, який втомився сперечатися. Цитата з пісні: "Може, я тебе вигадав"... :rofl:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: О ДУХОВНОСТИ И ВОСПИТАНИИ / ПРО ДУХОВНІСТЬ І ВИХОВАННЯ
СообщениеДобавлено: 27 янв 2011, 00:15 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Ну, якщо більше нема нічого сказати, то може й "...вигадав..." :o

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую темуОтветить Страница 2 из 14   [ Сообщений: 131 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  След.


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Русская поддержка phpBB