Текущее время: 28 мар 2024, 10:55


Начать новую темуОтветить Страница 3 из 14   [ Сообщений: 134 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 00:14 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
мене забагато і так... подумають, - але нехай, зрештою, собі думають! (Хочу і буду!) Та краще б Ви, Віталію, все-таки запропонували якусь тему!!! В авторському праві я пас...ла ягнята за селом... це питання юридичне і дуже непросте. Тільки хотілось би, аби все-таки автори одержували належну оплату за свої труди. От, приміром, польські письменники можуть жити за свої гонорари і творити нову польську літературу. А їхня (польська) музика ліцензована, і на наших піратських ринках не валяється... :ireful1:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 02:14 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Ну що я можу тут сказати?...Я, так як і Ви... Згоден повністю і наші реалії мене не просто бентежать, а обурюють. А що ми можемо зробити? На жаль, тільки про це поговорити... Сумно... :cry:

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 08:18 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
... а знаєте, є речі, про які справді треба говорити... їх краще промовити, тоді вони ніби оживають і починають діяти! Недарма ж кажуть, що ненависть - краще, аніж байдужість, бо ненависть викликає хоч якусь реакцію, а байдужість - це смерть! Тому я переконливо говоритиму про те, що хочу сказати! :bravo: І ніхто мені не заборонить! :stop:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 11:18 
Администратор
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:35
Сообщений: 15
Откуда: Киев
Це дуже добре, говоріть звичайно і на цьому форумі, це вже точно, Вам ніхто не заборонятиме!!!
Але буду з Вами знову сперичатись...
Не треба плутати байдужість зі смиренністю. Це зовсім інші речі, хоча по зовнішнім ознакам однакові. І резуьтати від цих двох станів різні. Ненависть...хм? :think: Я би не радив все рівно, це таке погане відчуття, такий поганий стан, який тільки потішить бісовщину, а людина себе буде пожирати... Я завжди намагаюсь оцінювати ситуації з духовної точуи зору. В житті нема нічого справедивішого, ніж духовні закони, хоча здається, що життя не справедливе. Якщо до всього ставитись зі смиренням, то врешті решт справедливість буде... Ну це я так... базікаю, а ви можете мене слухати, можете ні...

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 22 янв 2011, 21:02 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
...та я слухаю, слухаю... просто є різні методики і методи. Тут важливо вловити, яка спрацює. А такі яскраві чинники, як злість, страх, ненависть і подібне - то добрий скипідар під хвіст. Важливо, аби воно під шкіру не влізло, а вчасно вивітрилось. Ну, і постійне самовдосконалення!

А де нова тема? Кликати дятла? :evil:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 23 янв 2011, 12:57 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Ну, і постійне самовдосконалення!

Постійне самовдосконалення-це тонка духовна робота над собою.
Oksana Kryshtalewa писал(а):
А такі яскраві чинники, як злість, страх, ненависть і

Це все тимчасові речі. Духовні закони-вічні.

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 23:22 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
ай, Віталію, я говорю про типові психічні стани людини, коли вона мусить якось реагувати на те, що довкола неї відбувається. І майте на увазі, що спокійною, гармонійною і впевненою в собі є якраз ота, як Ви кажете, духовна людина. Але суспільство хворе, і тому навіть духовні люди змушені витягати таку зброю, як... ну, але ж для захисту, а не для того, щоб когось добити... Як казав Тарас Постніков, якого Ви знаєте краще, ніж я, - все це питання ідеології... Недарма ж кажуть, що життя коротке - хамство вічне! :rofl:

Тепер трохи не та молодь, (хоч я сама ще іноді ляльками бавлюся, є таке :oops: і не простими, а Gerlinde Feser... так-так)... бо маю таку роботу. На людей дуже впливає те, чим вони займаються, з ким спілкуються і де перебувають. І їхні смаки, і бажання, і можливості. :geek: Тому дуже важливо знайти... ай... даруйте, то моя Маркіза смикає мене лапкою за рукав - хоче, щоб я її погладила... важливо знайти ті ниточки, які будуть в"язати молодь і спонукати до театрального мистецтва. Адже саме такою є тема? :geek:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 23:33 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Хай все так і буде, я тільки "ЗА"!!! Хай буде все у всіх добре і нехай люди будуть добрими!!! Нехай все, що Ви сказали, збудеться!!! :arrow:

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 24 янв 2011, 23:43 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Так.Але в театр люди ходять.У нас в театрі ім.І.Франка і в компанії "Бенюк і Хостікоєв" повні зали.Вистави дуже різні.І дуже приємно бачити в залі багато молоді.А ще є такий показник,якщо перед виставою біля входу в театр стоять перекупки або перекупщики і продають білети на виставу,то це ,звичайно,погано і не чесно,але це певним чином характеризує рейтинг вистави.Доречі про такі ситуації є багато цікавих історій і навіть легенд,але це вже інша історія.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 25 янв 2011, 20:56 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
...то кажете, що і цукерок для заманухи не треба? То просто КЛАС!!! Рада, що все так складається... :evil:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую темуОтветить Страница 3 из 14   [ Сообщений: 134 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  След.


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Русская поддержка phpBB