Текущее время: 28 мар 2024, 11:20


Начать новую темуОтветить Страница 1 из 14   [ Сообщений: 134 ]
На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 14 янв 2011, 02:07 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
...серед молоді є дві категорії людей: одні люблять театр, інші навіть не знають, що це таке. :tease: Добре, що школярів через хочу-не хочу трохи витягують на програмні вистави. Хоч це теж не найкращий спосіб. :stop: Але серед тої молоді, яка любить театр, дуже скоро може з"явитися частина молоді, якій театр приївся. Довкола так багато інших спокус: кіно, інтернет, ігри, 3Д-фільми, - тому театр також мусить бути сучасним. :sad:

Я вважаю, що деяким нашим театрам потрібен серйозний "апгрейд", а ще, мабуть, менше пафосу і патетики. :?: Не дивно, що все популярнішими стають або комерційні, або камерні театри. Люди втомилися від масовості. Минули і ті часи, коли групи "трудящіхся" заганяли батіжком на вистави. :russian:

А ще мене дуже навіть дивує, чому в найбільших академічних театрах України ставлять або іноземців, або класику? :roll: Так бояться сучасних драматургів? Чи бракує проблемних тем? :oops: Думаю, що не бракує. Тільки молодим варто трохи дати місця, щоб свіжі ідеї залетіли у відчинену кватирку і не захотіли більше вилітати. :|


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: якою цукеркою заманити молодь в театр
СообщениеДобавлено: 14 янв 2011, 02:19 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Цитата:
Я вважаю, що деяким нашим театрам потрібен серйозний "апгрейд", а ще, мабуть, менше пафосу і патетики.

Згоден на всі 100% :good2: , але... Проблема банальна-гроші, яких зараз ні в кого нема. А саме, наприклад: мені також не подобається, скажімо, якість музичного оформлення мюзиклів... воно несучасне і трохи примітивне на сьогодняшній день. :oops: Чому? Тому, що якісний супровід коштує грошей, хоча не таких вже і великих, але все таки. От і маємо таку картину-скільки театр може заплатити, настільки він і звучить. :o Сумно, але це так. Будемо чекати кращих часів...дуже на це надіюсь. :arrow:

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР
СообщениеДобавлено: 14 янв 2011, 15:15 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
а не здається Вам, що все геніальне - просте? Ясно, що добра музика - то добрі гроші. Але є ще добрі ідеї і добрі люди. Це я Вам кажу як безнадійний невиліковний оптиміст!!! Не раз переконувалась, що все починається з команди, з людей, а не з грошей. Хто хоче працювати - шукає можливість, а хто не хоче - шукає причину. Правда? :bum:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР
СообщениеДобавлено: 14 янв 2011, 21:26 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
а не здається Вам, що все геніальне - просте? Ясно, що добра музика - то добрі гроші. Але є ще добрі ідеї і добрі люди. Це я Вам кажу як безнадійний невиліковний оптиміст!!! Не раз переконувалась, що все починається з команди, з людей, а не з грошей. Хто хоче працювати - шукає можливість, а хто не хоче - шукає причину. Правда? :bum:

Це все відносно...на голому оптимізмі можуть працювати тільки початківці, бо їм треба пробиватись. Професіонали на вряд чи будуть ситі тільки одним оптимізмом. І взагалі, це тема непроста і мусолити можна довго. Скажу тільки одне...я рахую себе професійним музикантом і працюю в цій сфері більше 10-и років(наші спільні роботи з Тарасом Ви могли чути на сайті). І от в чому проблема... я готовий, в принципі, за ті кошти, які театр може мені заплатити працювати і зробити мюзікли на рівні, але й такої можливості немає.В мене таке враження, що всіх все влаштовує і ніхто не хоче нічого міняти. Бо є, вибачте "КОРІФЕЇ" і авторитети, яким театр довіряє більше. От і маємо, що маємо!!! :o

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР
СообщениеДобавлено: 14 янв 2011, 21:58 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Та, корифеї були завжди, і їх ніхто не відміняв. Ясно, що і на голому оптимізмі далеко не заїдеш. Але вода завжди знаходить собі дорогу, бо така властивість води. ;)


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР
СообщениеДобавлено: 15 янв 2011, 00:15 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Це все філософія...в житті трохи все не так. І це стосується не тільки музики, а починаючи з драних стільців і старого оздоблення театрів, закінчуючи костюмами, декораціями і т.д. :idea:

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 15 янв 2011, 13:34 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
...з приводу драних стільців і старих декорацій у театрі... Я працюю в державній установі, де давним давно ніхто особливо не виділяє коштів на серйозні ремонти, так? І цього літа в червні ураганом зірвало дах. Можете собі уявити, скільки треба було коштів і такого іншого. Але наш директор знайшов ці кошти і за літо все зробив. Тому - ніякої філософії. Якщо людина хоче знайти кошти, вона їх знаходить. Або робить не все відразу, а потрошки. І все одно робить. :scare:


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 15 янв 2011, 17:42 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Так в тому то і справа, поки смажений півень не клюне-нічого не міняється! Знесло кришу...тут просто вже іншого варіанту не було, як ремонт. А так би ще стояло 100 років.І що означає ?
Цитата:
Якщо людина хоче знайти кошти, вона їх знаходить.
Це ми про яких тут людей говоримо? У мене враження, що у Вас дуже рожеві окуляри... ;)

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 15 янв 2011, 23:15 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
...ні, у мене прозорі окуляри з фотохромними лінзами. Знаєте, я коли виходжу на сонце, то вони стають звабливо-коричневими, і всі думають, що я цьотка з Чікаго... 8-)


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: ЯКОЮ ЦУКЕРКОЮ ЗАМАНИТИ МОЛОДЬ В ТЕАТР?
СообщениеДобавлено: 16 янв 2011, 01:38 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
Oksana Kryshtalewa писал(а):
Знаєте, я коли виходжу на сонце, то вони стають звабливо-коричневими, і всі думають, що я цьотка з Чікаго... 8-)

Це суППер!!! :good2:

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую темуОтветить Страница 1 из 14   [ Сообщений: 134 ]
На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  След.


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Русская поддержка phpBB