Текущее время: 29 мар 2024, 00:17


Начать новую темуОтветить Страница 2 из 6   [ Сообщений: 55 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: спектакль "ЗАДУНАЄЦЬ ЗА ПОРОГОМ"
СообщениеДобавлено: 16 янв 2011, 01:30 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 19:50
Сообщений: 375
Откуда: Киев
А я ні на що і не жаліюсь...у своїх колах я відомий і про мене знають, звертаються і т.д. :good2: А невідомим треба світитися однозначно, бо сидячи вдома нічого не буде... :o

_________________
http://fill.ya-zvezda.com/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: спектакль "ЗАДУНАЄЦЬ ЗА ПОРОГОМ"
СообщениеДобавлено: 16 янв 2011, 15:50 

Зарегистрирован: 16 янв 2011, 15:18
Сообщений: 10
З задоволенням подивилась блискучу виставу "Задунаєць за порогом".Дует Одарки і Карася у виконанні народних артистів України Наталі Сумської і Богдана Бенюка блискучій,вражає каскадом майстерності!Сцена,де випливає з Дунаю Андрій,комічна і щира.Дуже правдивий дует Оксани і Андрія,трепет іх душ і тіл сприймається дуже тепло!А фінальна сцена,коли хата перевертається в човен,і до нього сідають всі герої має надзвичайно сильне емоційне і соціальне звучання!Хочеться жити і вірити в хороше майбутнє!Дякую всій творчій групі!


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: спектакль "ЗАДУНАЄЦЬ ЗА ПОРОГОМ"
СообщениеДобавлено: 17 янв 2011, 01:26 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Не знаю добре це,чи погано,але мушу зазначити,що багато глядачів не вірять,що всі артисти у виставі "Заданаєць за порогом",так само,як і у виставі "Біла Ворона",співають в живу.Тобто голос не записаний,а артисти всі арії співають прямо на сцені.Мабуть наші глядачі сильно привчені до фанери.Цікавий факт: у виставі "Назар Стодоля" в театрі ім.І.Франка у якій я граю Кобзаря,і співаю і граю на кобзі,два мікрофони,один для підсилення голосу,а другий для підсилення кобзи,дуже добре замасковані в багатий козацький костюм.Після прем"єри підходить до мене один відомий діяч мистецтв,він подумав,що я співав під фанеру,і говорить мені : "вітаю,дуже гарна імітація"!!!!!! :evil: Я не знаю скільки мені потрібно було б репетирувати,щоб попасти в фонограму імітуючи спів і ,що найтяжче,гру на такому складному і багатострунному інструменті як кобза,тим більше,що я стою один в промені софіту на самій авансцені!

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: спектакль "ЗАДУНАЄЦЬ ЗА ПОРОГОМ"
СообщениеДобавлено: 17 янв 2011, 01:42 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Із сучасною Українською молодою драматургією дійсно велика проблема!А якщо Ви знаєте хороші сучасні українські п"єси,дуже прошу мені написати назви і авторів.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: спектакль "ЗАДУНАЄЦЬ ЗА ПОРОГОМ"
СообщениеДобавлено: 17 янв 2011, 20:14 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
Є такий саморобний журнал КОЗА - він виходить самотужки, але довкола нього зібрались цікаві однодумці. Вийшло лише 3 числа. Маю тільки їхній і-мейлик journal_koza@ukr.net, видавець Богдан Поліщук. Адреса редакції 03035, Київ, вул. Федосєєва, 1, кв. 1, тел. 067-95-68-762 і 097-55-18-791. Вони також подали сайт все про театр www.teatral.org.ua

Серед молодих драматургів добре знана Неда Неждана - її можна пошукати в інтернеті. А ще видавництво "Смолоскип" видало 2 збірники молодої драматургії. Надодачу багато друкує відновлений журнал "Дніпро". У Львові кожного року проходить молодіжний театральний фестиваль "Драбина", де представлено нерозкручених авторів. У них, мабуть, також є свій сайт або якісь координати. Все це легко знайти в інтернеті. Нехай щастить на добрі знахідки! :geek:


Последний раз редактировалось Oksana Kryshtalewa 18 янв 2011, 12:47, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: спектакль "ЗАДУНАЄЦЬ ЗА ПОРОГОМ"
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 12:37 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
:D


Последний раз редактировалось Oksana Kryshtalewa 18 янв 2011, 21:25, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: спектакль "ЗАДУНАЄЦЬ ЗА ПОРОГОМ"
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 13:49 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
У 1999 році я мав честь бути нагородженим видавництвом Смолоскип.Вони друкують дуже хороші книжки.Роблять хорошу справу.

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: спектакль "ЗАДУНАЄЦЬ ЗА ПОРОГОМ"
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 21:24 

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 22:49
Сообщений: 1025
:good2:Ото вже цікаво, бо я була відзначена тричі у видавництві "Смолоскип", (та за іронією долі жодного разу це не дійшло до видання книжечки...) і багато разів була на їхніх літературних збіговиськах. А за що Вас відзначили? :evil:

До речі, саме завдяки цьому видавництву і їхній роботі я мала змогу багато разів побувати в Києві, знайшла там цікавих приятелів і багато що побачила. Це гарні спогади! :dance:


Последний раз редактировалось Oksana Kryshtalewa 07 фев 2011, 10:49, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: спектакль "ЗАДУНАЄЦЬ ЗА ПОРОГОМ"
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 23:13 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2011, 21:11
Сообщений: 869
Я став лауреати Першої премії видавництва за головну роль у фільмі "Тупік".А ще вони мені більше ніж пів року платили щомісячну стипендію,та ще й хороші на той час гроші.В голодні часи студенства то була серйозна допомога.За що я їм дуже вдячний!

_________________
http://taraspostnikov.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: спектакль "ЗАДУНАЄЦЬ ЗА ПОРОГОМ"
СообщениеДобавлено: 25 янв 2011, 01:49 
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 01:00
Сообщений: 25
Бачила виставу "Назар Стодоля".Тарас настільки професійно грає і співає,так легко це робить,не дивиться на струни,а дивиться в зал,і не просто співає,а виконує пісню по акторськи,що глядачі просто не можуть повірити,що все це можна з такою легкістю робити!Ось у них і створюється враження,що Тарас співає і грає під плюс.


Вернуться наверх
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую темуОтветить Страница 2 из 6   [ Сообщений: 55 ]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Русская поддержка phpBB